VALTICE 2018

AKTUÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ / CURRENT COUNT OF PARTICIPANTS

358

PŘEHLED TŘÍD / CLASSES REVIEW

Lektor
Tutor
Třída
Class
Počet aktivních účastníků
Active participants count
Weiss JohannesSólový zpěv
Solo singing
MAXIMUM
Lafont BeatrizSólový zpěv
Solo singing
9 / 10
Banholzer JürgenSólový zpěv
Solo singing
MAXIMUM
Holden PoppySólový zpěv
Solo singing
MAXIMUM
Marek ŠtrynclSbor
Choral singing
19 / ∞
Eben DavidGregoriánský chorál & raný vícehlas
Gregorian chant & Early polyphony
15 / 30
Banholzer JürgenVokální komorní hudba
Vocal Chamber Music
5 / 15
Ambrosi MichaelaBarokní & klasicistní příčná flétna
Baroque & classical flute
MAXIMUM
Holtslag PeterZobcová flétna
Recorders
MAXIMUM
Špelina MarekAnsámbly zobcových fléten
Recorder ensembles
MAXIMUM
Zejfart PetrZobcová flétna
Recorders
MAXIMUM
Prehoffer GaborZobcová flétna
Recorders
MAXIMUM
Haugk LuiseBarokní hoboj
Baroque oboe
8 / 11
Gargiulo GustavoCink
Cornett
4 / 8
Nasello AlessandroBarokní fagot & dulcian
Baroque bassoon & Dulcian
1 / 8
Brüssing MichaelViola da gamba
Viola da gamba
4 / 10
Sycha JiříBarokní housle
Baroque violin
MAXIMUM
Malá MagdalénaBarokní housle (pro začínající)
Baroque violin (for beginners)
MAXIMUM
Hubatschek IrmtraudBarokní violoncello
Baroque cello
MAXIMUM
Wright BrianLoutna & romantická kytara
Lute & Romantic guitar
11 / 15
Braná JulieZobcová flétna
Recorders
MAXIMUM
Ad-El ShalevCembalo
Harpsichord
MAXIMUM
Hugo RobertVarhany
Organ
11 / 12
Vendl LukášHudební improvizace
Musical improvisation
8 / 30
Holtslag PeterAnsámblová hudba
Ensemble music
3 / 20
Nasello AlessandroKomorní hra
Chamber music
2 / 15
Zejfart PetrBarokní orchestr
Baroque orchestra
9 / ∞
Slačálková HanaHistorický tanec
Historical dance
11 / 18
Dradi LetiziaHistorický tanec
Historical dance
10 / 20
Klementová KateřinaHistorický tanec
Historical dance
17 / 24
Ledoux Anne-GuersandeHerectví a barokní gestika
Baroque gesture & Acting
7 / 12
Káčerková EvaPohybová výchova dětí, zpěv a hry
Creative movement, singing and games
MAXIMUM
Černík RomanDramatická třída
Drama class
8 / 18
Janko LukášDětský orchestr
Children´s orchestra
25 / 30
Bobák MichalŽesťový soubor
Brass ensemble
2 / 8
Troupová IrenaSólový zpěv
Solo singing
5 / 9

OBSAZENOST UBYTOVÁNÍ / ACCOMMODATION OCCUPANCY

Internát VŠ
Viticulture School
Tělocvična
Gym Hall
MAXIMUM
MAXIMUM